Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 192 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Dakota (2022) me Titra Shqip

Dakota (2022) me Titra Shqip

Apr. 01, 2022Unknown96 Min.Approved
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Dakota, një qen ish-shërbimi, bashkohet me mamanë beqare Kate (Cornish) dhe vajzën e saj Alex (Sulltan) për të jetuar në fermën e tyre familjare të qytetit të vogël. Dakota shpejt përshtatet me shtëpinë e saj të re dhe bëhet disi një hero vendas, duke u bërë shpejt e pandashme nga Aleksi. Por kur ekzistenca e fermës kërcënohet nga sherifi mashtrues i qytetit, Dakota duhet të ndihmojë familjen të bashkohet dhe të shpëtojë tokën.

Dakota (2022) me Titra Shqip
Dakota (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Dakota
Vlerësimi IMDb 5.1 369 vota
Vlerësimi TMDb 6 4 vota

Regjizori

Kirk Harris
Regjizori

Aktorët

Abbie Cornish isKate Sangers
Kate Sangers
Lola Sultan isAlex Sanders
Alex Sanders
William Baldwin isMonty Sanders
Monty Sanders
Tim Rozon isCJ Malcolm
CJ Malcolm
Patrick Muldoon isSheriff Danforth
Sheriff Danforth
Robert Davide isMike Danforth
Mike Danforth
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Green Lantern (2011) me Titra Shqip
The Physician (2013) me Titra Shqip
Disenchanted (2022) me Titra Shqip
Dragon Blade (2015) me Titra Shqip
G-Force (2009) me Dublim Shqip
The Ice Age Adventures of Buck Wild (2022) me Titra Shqip
Apollo 13 (1995) me Titra Shqip
The Water Man (2021)
The Road (2009) me Titra Shqip
Avengers: Infinity War (2018) me Titra Shqip
Jurassic World (2015) me Titra Shqip
Adventures of Rufus: The Fantastic Pet (2021) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit