Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 1021 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Daddy’s Little Girls 2007 me Titra Shqip

Daddy’s Little Girls 2007 me Titra Shqip

Familja vjen e para.Feb. 14, 2007United States100 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
10 3 vota

Përshkrimi i Filmit

Monty (Idris Elba), një mekanik pa para dhe baba i tre vajzave, përpiqet të mbijetojë me punën e tij të ndershme në një lagje të varfër. Pasi mësoi se kujdestaria e vajzave do të shkojë tek ish-gruaja Jennifer, një grua me moral të dyshimtë dhe një tregtare droge.

Monty është i detyruar të punësojë avokaten Julia, që e ka takuar së fundmi gjatë një shërbimi si shofer, për të vazhduar që vajzat e tij të jetojnë me atë në një mjedis të qëndrueshëm dhe të dashur. Pavarësisht nga dallimet e mëdha shoqërore dhe ekonomike, Monty dhe Julia përfundojnë të dashuruar, por para se të jenë të lumtur do të duhet të plotësojnë boshllëkun që i ndan.

Daddy’s Little Girls 2007 me Titra Shqip
Daddy’s Little Girls 2007 me Titra Shqip
Titulli origjinal Daddy's Little Girls
Vlerësimi IMDb 5.8 7,186 vota
Vlerësimi TMDb 6.9 70 vota

Regjizori

Tyler Perry
Regjizori

Aktorët

Gabrielle Union isJulia Rossmore
Julia Rossmore
Idris Elba isMonty James
Monty James
Tasha Smith isJennifer Jackson
Jennifer Jackson
Malinda Williams isMaya Elizabeth
Maya Elizabeth
Juanita Jennings isKatheryn Jackson
Katheryn Jackson
Shpërndarë2

Tituj të Ngjashëm

Evening (2007) me Titra Shqip
El Infierno (2010) me Titra Shqip
Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald (2018) me Titra Shqip
Oh, Ramona! (2019) me Titra Shqip
Woodlawn (2015) me Titra Shqip
Staying Alive (1983) me Titra Shqip
Trick ‘r Treat (2007) me Titra Shqip
The Stand In (2020)
As Luck Would Have It 2021 me Titra Shqip
Step Up (2006) me Titra Shqip
The Predator (2018) me Titra Shqip
Shane (1953) me Titra Shqip