Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 312 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Cyber Hell: Exposing an Internet Horror (2022) me Titra Shqip

Cyber Hell: Exposing an Internet Horror (2022) me Titra Shqip

May. 17, 2022South Korea105 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Anonim dhe shfrytëzues, një rrjet i dhomave të bisedave në internet ishte i shfrenuar nga krimet seksuale. Gjuetia për të rrëzuar operatorët e saj kërkonte guxim dhe këmbëngulje.

Cyber Hell: Exposing an Internet Horror (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal 사이버 지옥: n번방을 무너뜨려라
Vlerësimi IMDb 6.5 613 vota
Vlerësimi TMDb 6.9 21 vota

Regjizori

Choi Jin-sung
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

More Than Miyagi: The Pat Morita Story (2021) me Titra Shqip
Deliver Us from Evil (2006) me Titra Shqip
Untold: Malice at the Palace (2021) me Titra Shqip
The Year Earth Changed 2021
A Cop Movie (2021) me Titra Shqip
Diego Maradona (2019) me Titra Shqip
Africa: The Serengeti (1994) me Titra Shqip
Schumacher (2021) me Titra Shqip
Becoming Warren Buffett (2017) me Titra Shqip
Becoming 2020
Soy Luna: The Last Concert (2021) me Titra Shqip
Blood Brothers: Malcolm X and Muhammad Ali (2021) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit