Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 165 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3watchsb.com
  • Server 4vdood.sh
Cry Wolf (2005) me Titra Shqip

Cry Wolf (2005) me Titra Shqip

Askush nuk e beson një gënjeshtar, edhe kur ata thonë të vërtetën.Sep. 16, 2005USA90 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Tetë maturantë që nuk dyshojnë nga shkolla e mesme, të cilët kënaqen duke luajtur lojëra gënjeshtrash, ballafaqohen me terrorin dhe mësojnë se askush nuk i beson një gënjeshtari – edhe kur ata thonë të vërtetën.

Cry Wolf (2005) me Titra Shqip
Cry Wolf (2005) me Titra Shqip
Titulli origjinal Cry_Wolf
Vlerësimi IMDb 5.8 26,957 vota
Vlerësimi TMDb 5.7 381 vota

Regjizori

Jeff Wadlow
Regjizori

Aktorët

Julian Morris isOwen Matthews
Owen Matthews
Jon Bon Jovi isRich Walker
Rich Walker
Sandra McCoy isMercedes
Mercedes
Gary Cole isMr. Matthews
Mr. Matthews
Kristy Wu isRegina
Regina
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Breakout Brothers 1 (2020) me Titra Shqip
The Wannabe (2015) me Titra Shqip
The Calm Beyond (2020) me Titra Shqip
Ek Villain (2014) me Titra Shqip
Species: The Awakening 2007
Escape Room (2019) me Titra Shqip
The Expendables 2 (2012) me Titra Shqip
Cadaver (2020) me Titra Shqip
Irreversible (2002) me Titra Shqip
Blackhat (2015) me Titra Shqip
The Thaw 2009 me Titra Shqip
Red Dawn (2012) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit