Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 617 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Crush (2022) me Titra Shqip

Crush (2022) me Titra Shqip

Ju nuk mund ta ndihmoni atë që jeni tërhequr.Apr. 29, 2022USA92 Min.TV-MA
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Kur një artiste e re aspirante detyrohet të bashkohet me ekipin e saj të pistë të shkollës së mesme, ajo e përdor atë si një mundësi për të ndjekur vajzën me të cilën është dashuruar prej kohësh. Por ajo shpejt e gjen veten duke rënë në dashuri me një shok skuadre të papritur dhe zbulon se si ndihet dashuria e vërtetë.

Crush (2022) me Titra Shqip
Crush (2022) me Titra Shqip
Crush (2022) me Titra Shqip
Crush (2022) me Titra Shqip
Crush (2022) me Titra Shqip
Crush (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Crush
Vlerësimi IMDb 6.2 12 vota
Vlerësimi TMDb 7 33 vota

Regjizori

Sammi Cohen
Regjizori

Aktorët

Rowan Blanchard isPaige Evans
Paige Evans
Isabella Ferreira isGabriela Campos
Gabriela Campos
Teala Dunn isStacey Clark
Stacey Clark
Aasif Mandvi isCoach Murray
Coach Murray
Michelle Buteau isPrincipal Collins
Principal Collins
Megan Mullally isAngie Evans
Angie Evans
Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

Monster Trucks (2016) me Titra Shqip
The Cutting Edge 1992
Hocus Pocus 2 (2022) me Titra Shqip
Paul Blart: Mall Cop 2 (2015) me Titra Shqip
Year One (2009) me Titra Shqip
Babysitter Must Die (2020) me Titra Shqip
Alex & Emma 2003
Bram Stoker’s Dracula (1992) me Titra Shqip
Just Before I Go (2015) me Titra Shqip
Zanox (2022) me Titra Shqip
Life Is Beautiful (1997) me Titra Shqip
Home Alone 4 (2002) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit