Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 171 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1fcom
Crocodile Island (2020) me Titra Shqip

Crocodile Island (2020) me Titra Shqip

Feb. 04, 2020China86 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Ndërsa fluturonte mbi Detin e Trekëndëshit të Dragoit, një aeroplan keq funksionon, duke detyruar një ulje emergjente në ishullin e Krokodilit. Lin Hao, vajza e tij dhe pasagjerët e tjerë përfshihen në një betejë për mbijetesë.

Crocodile Island (2020) me Titra Shqip
Titulli origjinal 巨鳄岛
Vlerësimi IMDb 4.1 127 vota
Vlerësimi TMDb 5 4 vota

Regjizori

Simon Zhao
Regjizori

Aktorët

Gallen Lo isLin Wei
Lin Wei
Dang Wei isLi Zhi
Li Zhi
Hu Xue'er isJin Jiayan
Jin Jiayan
He Qiwei isCao Fang
Cao Fang
Zhao Zuo isLu Wenbing
Lu Wenbing
Zhao Zhiyan isShao Liqi
Shao Liqi
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Killer (2022) me Titra Shqip
Pete Winning and the Pirates (2015) me Titra Shqip
Brothers by Blood (2021) me Titra Shqip
The Last Son (2021) me Titra Shqip
Gods of Egypt 2016 me Titra Shqip
Man on Fire (2004) me Titra Shqip
One Shot (2021) me Titra Shqip
Burning Ghost (2019) me Titra Shqip
Green Lantern: Beware My Power (2022) me Titra Shqip
Minions: The Rise of Gru (2022) me Titra Shqip
Whiteout (2009) me Titra Shqip
Frontier(s) 2007