Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 142 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Crimson Peak (2015) me Titra Shqip

Crimson Peak (2015) me Titra Shqip

Dashuria na bën monstra të gjithëve.Oct. 13, 2015USA119 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Pas një tragjedie familjare, një autore aspiruese është e ndarë mes dashurisë për shoqen e saj të fëmijërisë dhe tundimit të një të huaji misterioz. Duke u përpjekur t’u shpëtojë fantazmave të së kaluarës së saj, ajo është përfshirë në një shtëpi që merr frymë, gjakon… dhe kujton.

Crimson Peak (2015) me Titra Shqip
Crimson Peak (2015) me Titra Shqip
Crimson Peak (2015) me Titra Shqip
Crimson Peak (2015) me Titra Shqip
Crimson Peak (2015) me Titra Shqip
Crimson Peak (2015) me Titra Shqip
Titulli origjinal Crimson Peak
Vlerësimi IMDb 6.5 147,350 vota
Vlerësimi TMDb 6.64 4,371 vota

Regjizori

Aktorët

Mia Wasikowska isEdith Cushing
Edith Cushing
Jessica Chastain isLady Lucille Sharpe
Lady Lucille Sharpe
Tom Hiddleston isSir Thomas Sharpe
Sir Thomas Sharpe
Charlie Hunnam isDr. Alan McMichael
Dr. Alan McMichael
Jim Beaver isCarter Cushing
Carter Cushing
Leslie Hope isMrs. McMichael
Mrs. McMichael
Doug Jones isEdith's Mother / Lady Sharpe
Edith's Mother / Lady Sharpe
Bruce Gray isFerguson
Ferguson
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Lara Croft: Tomb Raider (2001) me Titra Shqip
Transference (2020)
Inane (2019) Film Shqiptar
Ghost Lab (2021) me Titra Shqip
Pathology (2008) me Titra Shqip
Annabelle (2014) me Titra Shqip
Wyrmwood: Apocalypse (2022) me Titra Shqip
Gasoline Alley (2022) me Titra Shqip
Dogface: A Trap House Horror (2021) me Titra Shqip
Titane (2021) me Titra Shqip
Bad Samaritan (2018) me Titra Shqip
Saw IV (2007) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit