Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 97 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3watchsb.com
  • Server 4dood.ws
Crazy Samurai Musashi (2020) me Titra Shqip

Crazy Samurai Musashi (2020) me Titra Shqip

400 vs 1 në një marrje të vetmeAug. 21, 2020Japan92 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

E ardhmja e një klani varet në balancë. Një djalë me origjinë fisnike pret pranë një tempulli për t’u hakmarrë për çnderimin që pësoi babai i tij dhe për vdekjen e vëllait të tij. Në realitet, është thjesht një joshje për të joshur armikun që ka tallur shkollën e tij të luftimit me shpatë. Në pyjet përreth, qindra shërbëtorë të shkollës janë fshehur me armë në dorë, të gatshëm për të ndërhyrë kur të mbërrijë shpatatari i vetëm. Ajo që do të dalë nuk do të jetë një luftë e drejtë: Miyamoto Musashi do të gjendet i vetëm për t’u përballur me 588 kundërshtarë.

Crazy Samurai Musashi (2020) me Titra Shqip
Crazy Samurai Musashi (2020) me Titra Shqip
Crazy Samurai Musashi (2020) me Titra Shqip
Crazy Samurai Musashi (2020) me Titra Shqip
Titulli origjinal 狂武蔵
Vlerësimi IMDb 4.5 627 vota
Vlerësimi TMDb 6.4 38 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Dunkirk (2017) me Titra Shqip
Red 2021
The Hyperions (2022) me Titra Shqip
Avengers: Endgame 2019 me Titra Shqip
The Killer (1989) me Titra Shqip
Thunder Force 2021
Sherlock Holmes 3 2021
Bullets, Blood & a Fistful of Ca$h (2006) me Titra Shqip
Star Trek: Nemesis (2002) me Titra Shqip
300: Rise of an Empire 2014 me Titra Shqip
Casino Royale 2006 me Titra Shqip
Shaolin Soccer (2001) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit