Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 141 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1itofferte.xyz
Cracked (2022) me Titra Shqip

Cracked (2022) me Titra Shqip

Mar. 06, 202220 Min.
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një vështrim introspektiv i një të riu me ngjyrë, Sammy, dhe se si largimi nga pasioni i tij çon në prishjen e tij. Cracked eksploron pasionin, varësinë, maskulinitetin toksik dhe efektet e tyre te Sammy dhe të dashurit e tij.

Cracked (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Cracked
Vlerësimi TMDb 6.8 2 vota
Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

This Is Not a War Story (2021) me Titra Shqip
Exploits of a Young Don Juan (1986) me Titra Shqip
Gaia (2021) me Titra Shqip
The Perfect Storm (2000) me Titra Shqip
Good Night, and Good Luck. (2005) me Titra Shqip
Annette (2021) me Titra Shqip
After the Wedding (2019) me Titra Shqip
Dan in Real Life 2007 me Titra Shqip
Pitch (2016) me Titra Shqip
The Concubine (2012) me Titra Shqip
Doing Hard Time (2004) me Titra Shqip
Om Shanti Om (2007) me Titra Shqip