Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 174 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
County Line: All In (2022) me Titra Shqip

County Line: All In (2022) me Titra Shqip

May. 22, 2022Unknown83 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Kur një avokat jo shumë i njohur vritet në linjën e qarkut, Sherifi i Qarkut Maksville Alden Rockwell duhet të punojë pa dëshirë me Sherifin e sapozgjedhur Jo Porter të qarkut fqinj të York-ut. Metodat e saj të “qytetit të madh” bien ndesh me mënyrat e tij të “shkollës së vjetër”, por kur vrasësi vazhdon të godasë, ata duhet të mësojnë të lënë mënjanë mosmarrëveshjet e tyre dhe të punojnë së bashku për të ndaluar vrasësin.

County Line: All In (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal County Line: All In
Vlerësimi IMDb 5.8 78 vota
Vlerësimi TMDb 6 1 vota

Regjizori

Brent Christy
Regjizori

Aktorët

Tom Wopat isAlden Rockwell
Alden Rockwell
Kelsey Crane isJoanne Porter
Joanne Porter
Denim Richards isDante Hill
Dante Hill
Abbi Butler isEmber Rockwell
Ember Rockwell
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Made in Chinatown (2021)
Virgin Territory (2007) me Titra Shqip
Son of a Gun (2014) me Titra Shqip
Triple Threat (2019) me Titra Shqip
Star Wars: The Force Awakens 2015
Sentinelle 2021
Pharaoh’s War (2019)
High Risk (1995) me Titra Shqip
Looop Lapeta (2022) me Titra Shqip
Thor: Love and Thunder (2022) me Titra Shqip
The Crow (1994) me Titra Shqip
Echo Boomers (2020)

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit