Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 2769 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3watchsb.com
  • Server 4dood.ws
Cosmic Sex (2015) me Titra Shqip

Cosmic Sex (2015) me Titra Shqip

Feb. 01, 2015India96 Min.TV-MA
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Cosmic Sex është një Film i Pavarur Bengali i vitit 2015, i shkruar dhe drejtuar nga Amitabh Chakraborty dhe prodhuar nga Putul Mahmood. Filmi trajton lidhjen midis seksit dhe shpirtërores. Seksi kozmik është historia e një të riu Kripa, i cili është në arrati nga seksi dhe dhuna një natë në Kalkuta, kur takon një grua Sadhavi, e cila çuditërisht i ngjan nënës së tij të vdekur. Ajo i jep atij strehë dhe e mëson të udhëtojë brenda përmes seksit. Filmi trajton Dehotatva (adhurimi përmes trupit të vet) dhe eksploron lidhjen midis seksit dhe shpirtërore. Në film luan Rii Sen, e cila fitoi çmimin për aktoren më të mirë në Festivalin Cinefan të Osian të Kinemasë Aziatike dhe Arabe për aktin e saj të guximshëm në film.

Cosmic Sex (2015) me Titra Shqip
Titulli origjinal Cosmic Sex
Vlerësimi IMDb 4.1 720 vota
Vlerësimi TMDb 5.6 15 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

Glass Jaw (2018) me Titra Shqip
Un + une (2015) me Titra Shqip
Monamour (2006) me Titra Shqip
Don 2006 me Titra Shqip
Hypnotic (2021) me Titra Shqip
Oxygen (2021)
Burning Bright (2010)
Goodnight Mommy (2022) me Titra Shqip
Arbëria (2019) me Titra Shqip
Backdraft 2 (2019) me Titra Shqip
Operation Finale (2018) me Titra Shqip
San Andreas (2015) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit