Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 309 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Corrective Measures (2022) me Titra Shqip

Corrective Measures (2022) me Titra Shqip

Apr. 29, 2022USA106 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Vendosur në San Tiburon, burgu më i rrezikshëm në botë i sigurisë maksimale dhe shtëpia e kriminelëve më të pabesë të superfuqive në botë, ku tensionet mes të burgosurve dhe stafit rriten, duke çuar në anarki që përfshin burgun dhe rendi kthehet përmbys.

Corrective Measures (2022) me Titra Shqip
Corrective Measures (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Corrective Measures
Vlerësimi IMDb 4.4 423 vota
Vlerësimi TMDb 4.8 8 vota

Regjizori

Aktorët

Bruce Willis isJulius “The Lobe” Loeb
Julius “The Lobe” Loeb
Michael Rooker isWarden Devlin
Warden Devlin
Tom Cavanagh isGordon Tweedy
Gordon Tweedy
Brennan Mejia isDiego Diaz
Diego Diaz
Kevin Zegers isCapt. Brody
Capt. Brody
Dan Payne isPayback
Payback
Kat Ruston isOfficer Liz Morales
Officer Liz Morales
Hayley Sales isDr. Isabelle Josephs
Dr. Isabelle Josephs
Daniel Cudmore isDiamond Jim
Diamond Jim
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Archenemy 2020
Jumper 2008 me Titra Shqip
Mad Max (1979) me Titra Shqip
Into the Storm (2014) me Titra Shqip
Planet Terror (2007) me Titra Shqip
Narco Sub 2021
Little Fish (2021) me Titra Shqip
Arctic Void (2022) me Titra Shqip
No Retreat, No Surrender 2: Raging Thunder (1987) me Titra Shqip
Last Three Days (2020) me Titra Shqip
Ice Age: Collision Course (2016) me Dublim Shqip
Air (2015) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit