Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 613 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1fcom
  • Server 2embedsb.com
  • Server 3dood.ws
Corpse Bride (2005) me Titra Shqip

Corpse Bride (2005) me Titra Shqip

Ka pasur një keqkuptim të rëndë.Sep. 12, 2005USA77 Min.PG
Vlerësimi juaj: 0
9.7 3 vota

Përshkrimi i Filmit

Victor është gati të martohet me të dashurën e tij Viktoria, kur, rrugës për t’u bashkuar me të, ai ndalon në një pyll për të pushuar. Një degëz del nga toka dhe, si shaka, Viktori rrëshqet unazën e martesës në të. Degëza zbulohet se është gishti i një vajze të vrarë shumë kohë përpara se ajo të kthehet në jetë dhe të deklarojë se është zyrtarisht e martuar me Viktorin.

Corpse Bride (2005) me Titra Shqip
Corpse Bride (2005) me Titra Shqip
Corpse Bride (2005) me Titra Shqip
Corpse Bride (2005) me Titra Shqip
Corpse Bride (2005) me Titra Shqip
Corpse Bride (2005) me Titra Shqip
Corpse Bride (2005) me Titra Shqip
Corpse Bride (2005) me Titra Shqip
Titulli origjinal Corpse Bride
Vlerësimi IMDb 7.3 258,222 vota
Vlerësimi TMDb 7.5 6,744 vota

Regjizori

Tim Burton
Regjizori

Aktorët

Johnny Depp isVictor Van Dort (voice)
Victor Van Dort (voice)
Helena Bonham Carter isCorpse Bride (voice)
Corpse Bride (voice)
Emily Watson isVictoria Everglot (voice)
Victoria Everglot (voice)
Tracey Ullman isNell Van Dort / Hildegarde (voice)
Nell Van Dort / Hildegarde (voice)
Paul Whitehouse isWilliam Van Dort / Mayhew / Paul the Head Waiter (voice)
William Van Dort / Mayhew / Paul the Head Waiter (voice)
Joanna Lumley isMaudeline Everglot (voice)
Maudeline Everglot (voice)
Albert Finney isFinis Everglot (voice)
Finis Everglot (voice)
Richard E. Grant isBarkis Bittern (voice)
Barkis Bittern (voice)
Christopher Lee isPastor Galswells (voice)
Pastor Galswells (voice)
Michael Gough isElder Gutknecht (voice)
Elder Gutknecht (voice)
Shpërndarë2

Tituj të Ngjashëm

The Girl with the Red Scarf (1978) me Titra Shqip
Modest Heroes (2018) me Titra Shqip
In the Realm of the Senses (1976) me Titra Shqip
First Love (2022) me Titra Shqip
Paws of Fury: The Legend of Hank (2022) me Titra Shqip
A California Christmas (2020)
Raya and the Last Dragon 2021 me Dublim Shqip
Jujutsu Kaisen 0: The Movie (2021) me Titra Shqip
Bajirao Mastani (2015) me Titra Shqip
Shrek Forever After (2010) me Dublim Shqip
A Week Away (2021) me Titra Shqip
I Love You Phillip Morris (2009) me Titra Shqip