Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 165 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3watchsb.com
  • Server 4dood.ws
Corporate Affairs (2008) me Titra Shqip

Corporate Affairs (2008) me Titra Shqip

Jan. 01, 200898 Min.
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një burrë i familjes (Meyer) i graduar kohët e fundit në menaxhim të mesëm në punë, zhytet në një botë të etikës së dyshimtë personale dhe profesionale nga një koleg (Scott).

Corporate Affairs (2008) me Titra Shqip
Titulli origjinal Corporate Affairs
Vlerësimi TMDb 3.3 4 vota

Regjizori

Dan Cohen
Regjizori

Aktorët

Breckin Meyer isTed Meyers
Ted Meyers
Laura Harris isCassie Meyers
Cassie Meyers
Bess Armstrong isEmily Parker
Emily Parker
Adrian Martinez isGregg Martinez
Gregg Martinez
Adam Scott isJack Hightower
Jack Hightower
Monica Keena isSnowy Egret
Snowy Egret
George Coe isGeorge Parker
George Parker
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Friends: The Reunion (2021) me Titra Shqip
Don Jon (2013) me Titra Shqip
In Bruges (2008) me Titra Shqip
How Much Do You Love Me? (2005) me Titra Shqip
Diary of a Wimpy Kid: Dog Days (2012) me Titra Shqip
Chip ‘n Dale: Rescue Rangers (2022) me Titra Shqip
The Comeback Trail (2020)
In Good Company (2004) me Titra Shqip
10 Tricks (2022) me Titra Shqip
Back to Lyla (2022) me Titra Shqip
The Adventures of Pluto Nash (2002) me Titra Shqip
Secret Magic Control Agency 2021

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit