Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 81 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Cooking with Love (2018) me Titra Shqip

Cooking with Love (2018) me Titra Shqip

Feb. 11, 2018Canada84 Min.TV-G
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Producentja optimiste dhe gazmore televizive, Kelly, nuk ka kohë për dashuri. Shefi i famshëm i djalit të keq, Stephen, nuk ka kohë për asgjë përveç gatimit. Argëtimi me një anë dashurie pason ndërsa Kelly dhe Stephen çiftohen në një shfaqje gatimi për fëmijë.

Cooking with Love (2018) me Titra Shqip
Cooking with Love (2018) me Titra Shqip
Cooking with Love (2018) me Titra Shqip
Cooking with Love (2018) me Titra Shqip
Cooking with Love (2018) me Titra Shqip
Cooking with Love (2018) me Titra Shqip
Cooking with Love (2018) me Titra Shqip
Cooking with Love (2018) me Titra Shqip
Cooking with Love (2018) me Titra Shqip
Titulli origjinal Cooking with Love
Vlerësimi IMDb 6.6 1,399 vota
Vlerësimi TMDb 6.3 26 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Welcome Back Mr. President (2019) me Titra Shqip
Marry Me (2022) me Titra Shqip
The Longest Yard (2005) me Titra Shqip
The Blues Brothers (1980) me Titra Shqip
Pitch Perfect 3 (2017) me Titra Shqip
In Good Company (2004) me Titra Shqip
Alvin and the Chipmunks (2007) me Dublim Shqip
Little Fish (2021) me Titra Shqip
National Lampoon’s Van Wilder 2002 me Titra Shqip
Detective Chinatown 3 (2021) me Titra Shqip
Bang Bang! (2014) me Titra Shqip
Tale of Tales (2015) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit