Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 154 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1sbanh.com
Convoy 48 The War Train (2019) me Titra Shqip

Convoy 48 The War Train (2019) me Titra Shqip

May. 08, 2019Russia125 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Nxënësja e djeshme e Leningradit, Masha Yablochkina, pas një dimri të ashpër të bllokadës së viteve 1941-1942, vjen në kurset hekurudhore me shpresën për të mbijetuar dhe për të fituar forcë. Nga atje, vajza dërgohet në ndërtimin e autostradës Shlisselburg, e cila lidh qytetin me kontinentin dhe është në pamje të drejtpërdrejtë të artilerisë gjermane. Kështu që heroina futet në kolonën e 48-të të lokomotivës së rezervës speciale NKPS, e cila, me koston e rrezikut vdekjeprurës, do të duhet të dorëzojë 75% të të gjitha ngarkesave dhe pajisjeve ushtarake në Leningrad.

Convoy 48 The War Train (2019) me Titra Shqip
Convoy 48 The War Train (2019) me Titra Shqip
Convoy 48 The War Train (2019) me Titra Shqip
Convoy 48 The War Train (2019) me Titra Shqip
Convoy 48 The War Train (2019) me Titra Shqip
Convoy 48 The War Train (2019) me Titra Shqip
Convoy 48 The War Train (2019) me Titra Shqip
Titulli origjinal Коридор бессмертия
Vlerësimi IMDb 5.6 332 vota
Vlerësimi TMDb 5.875 8 vota

Regjizori

Fyodor Popov
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Devil in a Blue Dress (1995) me Titra Shqip
Juniper (2021) me Titra Shqip
Love Gets a Room (2021) me Titra Shqip
Curtis (2020) me Titra Shqip
The 24th (2020) me Titra Shqip
Paper Year (2018) me Titra Shqip
Malcolm X (1992) me Titra Shqip
Game of Death (1978) me Titra Shqip
First Cow (2020) me Titra Shqip
Etharkkum Thunindhavan (2022) me Titra Shqip
The Revenant (2015) me Titra Shqip
Concrete Cowboy (2020) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit