Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 229 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Contact (1997) me Titra Shqip

Contact (1997) me Titra Shqip

Nëse jemi vetëm ne, duket si një humbje e tmerrshme e hapësirës.Jul. 11, 1997USA150 Min.PG
Vlerësimi juaj: 0
10 2 vota

Përshkrimi i Filmit

Një radio-astronom merr sinjalin e parë radio jashtëtokësor të marrë ndonjëherë në Tokë. Ndërsa fuqitë botërore përpiqen të deshifrojnë mesazhin dhe të vendosin për një kurs veprimi, ajo duhet të marrë disa vendime të vështira midis besimeve të saj, të vërtetës dhe realitetit.

Contact (1997) me Titra Shqip
Contact (1997) me Titra Shqip
Contact (1997) me Titra Shqip
Contact (1997) me Titra Shqip
Contact (1997) me Titra Shqip
Contact (1997) me Titra Shqip
Contact (1997) me Titra Shqip
Contact (1997) me Titra Shqip
Contact (1997) me Titra Shqip
Contact (1997) me Titra Shqip
Titulli origjinal Contact
Vlerësimi IMDb 7.5 273,282 vota
Vlerësimi TMDb 7.409 3,620 vota

Regjizori

Aktorët

Jodie Foster isEleanor Arroway
Eleanor Arroway
James Woods isMichael Kitz
Michael Kitz
John Hurt isS. R. Hadden
S. R. Hadden
Tom Skerritt isDavid Drumlin
David Drumlin
David Morse isTed Arroway
Ted Arroway
Angela Bassett isRachel Constantine
Rachel Constantine
Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

Vengeance (2022) me Titra Shqip
Befikre (2016) me Titra Shqip
Honest Thief 2020 me Titra Shqip
Just My Luck (2006) me Titra Shqip
The Life Ahead 2020
Secret Society 2021
Tully (2018) me Titra Shqip
My Salinger Year (2021) me Titra Shqip
Remember the Titans (2000) me Titra Shqip
American Beauty (1999) me Titra Shqip
Journey to the Center of the Earth (2008) me Titra Shqip
Multiverse (2021) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit