Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 793 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Constantine: The House of Mystery (2022) me Titra Shqip

Constantine: The House of Mystery (2022) me Titra Shqip

Hyni në një botë ku magjia nuk mund t'ju shpëtojë.May. 02, 202227 Min.
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Xhon Konstandini zgjohet në Shtëpinë e frikshme të Misterit pa kujtuar se si arriti atje. Për fat të mirë, Zatanna dhe miqtë e tij janë të gjithë aty. Fatkeqësisht, ata kanë një zakon të keq për t’u shndërruar në demonë dhe për ta grisur atë në copa, pa pushim!

Constantine: The House of Mystery (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Constantine: The House of Mystery

Regjizori

Matt Peters
Regjizori

Aktorët

Matt Ryan isJohn Constantine (voice)
John Constantine (voice)
Ray Chase isJason Blood / Etrigan / Ritchie (voice)
Jason Blood / Etrigan / Ritchie (voice)
Robin Atkin Downes isGary Lester / Negral (voice)
Gary Lester / Negral (voice)
Camilla Luddington isZatanna (voice)
Zatanna (voice)
Damian O'Hare isAshox / Chas (voice)
Ashox / Chas (voice)
Grey DeLisle isBeelzebub / Little Della / Little Jack (voice)
Beelzebub / Little Della / Little Jack (voice)
Lou Diamond Phillips isSpectre (voice)
Spectre (voice)
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Underworld: Blood Wars (2016) me Titra Shqip
Safe (2012) me Titra Shqip
The Tower (2012) me Titra Shqip
Enola Holmes (2020) me Titra Shqip
Resident Evil: Extinction (2007) me Titra Shqip
Rise of the Footsoldier: Origins (2021) me Titra Shqip
Monster Hunter 2020 me titra shqip
’71 (2014) me Titra Shqip
Ong Bak 2 (2008) me Titra Shqip
Casino Royale 2006 me Titra Shqip
The Battle at Lake Changjin: Water Gate Bridge (2022) me Titra Shqip
The Takedown (2022) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit