Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 132 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Congo (1995) me Titra Shqip

Congo (1995) me Titra Shqip

Ku jeni specie e rrezikuar.Jun. 09, 1995USA109 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Tetë njerëz nisin një ekspeditë në Kongo, një hapësirë ​​misterioze e Afrikës së paeksploruar ku lakmia njerëzore dhe ligjet e natyrës janë çmendur. Kur kërkuesit e emocioneve – disa me motive të fshehta – ndeshen me një racë majmunësh vrasës.

Congo (1995) me Titra Shqip
Congo (1995) me Titra Shqip
Congo (1995) me Titra Shqip
Congo (1995) me Titra Shqip
Congo (1995) me Titra Shqip
Congo (1995) me Titra Shqip
Congo (1995) me Titra Shqip
Titulli origjinal Congo
Vlerësimi IMDb 5.2 45,302 vota
Vlerësimi TMDb 5.5 680 vota

Regjizori

Aktorët

Laura Linney isDr. Karen Ross
Dr. Karen Ross
Dylan Walsh isDr. Peter Elliot
Dr. Peter Elliot
Ernie Hudson isCaptain Munro Kelly
Captain Munro Kelly
Tim Curry isHerkermer Homolka
Herkermer Homolka
Joe Don Baker isR.B. Travis
R.B. Travis
Misty Rosas isAmy the Gorilla
Amy the Gorilla
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Veneno (2018) me Titra Shqip
Need for Speed (2014) me Titra Shqip
Mission: Impossible – Ghost Protocol (2011) me Titra Shqip
Pocket Listing (2016) me Titra Shqip
Jackie Chan Kung Fu Master (2009) me Titra Shqip
Isolation (2005) me Titra Shqip
Operation Chromite (2016) me Titra Shqip
For the Sake of Vicious (2021)
Star Wars: Episode II – Attack of the Clones 2002 me Titra Shqip
Cobra (1986) me Titra Shqip
13 Tzameti 2005
The Battle at Lake Changjin: Water Gate Bridge (2022) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit