Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 38 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1sbanh.com
Con Game (2005) me Titra Shqip

Con Game (2005) me Titra Shqip

Jun. 16, 2005Unknown105 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Snowy D. White është kapur në një marrëveshje droge që ka shkuar keq – gjatë dorëzimit, gruaja e tij qëllon korrierin dhe dëshiron ta vrasë gjithashtu, por ai mbijeton. Ai ikën në një fermë shumë larg qytetërimit – por ky është një gabim, pasi shpëtimtarët e tij të dukshëm e përdorin atë në një lojë të përmasave të paimagjinuara…

Con Game (2005) me Titra Shqip
Titulli origjinal Con Game
Vlerësimi IMDb 3.2 21 vota

Regjizori

Wolf Wolff
Regjizori

Aktorët

Toni de Bruin isSnowy D. White
Snowy D. White
Nicole Schöfmann isSnowy's Wife
Snowy's Wife
Micki Bertling isKiller With The Shovel
Killer With The Shovel
Marcus Testory isMafia-Boss (Carlo)
Mafia-Boss (Carlo)
Norbert Heisterkamp isBig Mafia Guy
Big Mafia Guy
Lotar Glieden isMafia Guy #2
Mafia Guy #2
Markus Hoffmann isCongame Victim In The Forest
Congame Victim In The Forest
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Assassins (1995) me Titra Shqip
The Silence of the Lambs 1991
Stigmata (1999) me Titra Shqip
Nitram (2021) me Titra Shqip
Pusoy (2022) me Titra Shqip
So Cold the River (2022) me Titra Shqip
Kinsenas, Katapusan (2022) me Titra Shqip
Honest Thief 2020 me Titra Shqip
Atomic Blonde (2017) me Titra Shqip
Wild Things (1998) me Titra Shqip
Unknown (2011) me Titra Shqip
Die Hard (1988) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit