Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 346 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Come Play With Me (2021) me Titra Shqip

Come Play With Me (2021) me Titra Shqip

Feb. 25, 2021Mexico80 Min.N/A
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Sofia, një e re e pasigurt, fillon të kujdeset për dy vëllezër e motra problematike që e kthejnë punën e saj në një ferr të plotë. Kjo ndodh derisa një prani djallëzore të fillojë të ngatërrohet me treshen dhe ata duhet të bashkohen për të luftuar demonin larg.

Come Play With Me (2021) me Titra Shqip
Come Play With Me (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Juega Conmigo
Vlerësimi IMDb 5.3 64 vota
Vlerësimi TMDb 7 96 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Jigsaw (2017) me Titra Shqip
Alien Raiders (2008) me Titra Shqip
The Speak (2011) me Titra Shqip
Making Monsters (2019) me Titra Shqip
Hansel & Gretel (2013) me Titra Shqip
Offseason (2022) me Titra Shqip
Beast (2022) me Titra Shqip
The Canal (2014) me Titra Shqip
Murder in the Woods (2020) me Titra Shqip
Caged (2010) me Titra Shqip
Wrong Turn 4: Bloody Beginnings 2011 me Titra Shqip
Playhouse (2021) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit