Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 211 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1sbchill.com
  • Server 2vanfem.com
Come and See (1985) me Titra Shqip

Come and See (1985) me Titra Shqip

Një kryevepër e pamëshirshme...Sep. 03, 1985Soviet Union142 Min.N/A
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë


Përshkrimi i Filmit

Pushtimi i një fshati në Bjellorusi nga forcat gjermane dërgon Florya e vogël në pyll për t’u bashkuar me luftëtarët e lodhur të Rezistencës, kundër dëshirave të familjes së tij. Aty takon një vajzë, Glasha, e cila e shoqëron përsëri në fshatin e tij. Kur kthehet në shtëpi, Florya gjen familjen e tij dhe fshatarët e masakruar. Mbijetesa e tij e vazhdueshme mes mbeturinave brutale të luftës bëhet gjithnjë e më makth, një betejë midis dëshpërimit dhe shpresës.

Come and See (1985) me Titra Shqip
Come and See (1985) me Titra Shqip
Come and See (1985) me Titra Shqip
Come and See (1985) me Titra Shqip
Come and See (1985) me Titra Shqip
Come and See (1985) me Titra Shqip
Come and See (1985) me Titra Shqip
Come and See (1985) me Titra Shqip
Come and See (1985) me Titra Shqip
Come and See (1985) me Titra Shqip
Titulli origjinal Иди и смотри
Vlerësimi IMDb 8.3 63,451 vota
Vlerësimi TMDb 8.3 697 vota

Regjizori

Elem Klimov
Regjizori

Aktorët

Aleksei Kravchenko isFlyora (Florian Gaishun)
Flyora (Florian Gaishun)
Viktors Lorencs isGerman General
German General
Jüri Lumiste isGerman Officer
German Officer
Tatyana Shestakova isFlyora's mother
Flyora's mother
Aleksandr Berda ischief of staff of the partisan detachment
chief of staff of the partisan detachment
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Case for Christ (2017) me Titra Shqip
Unfaithful (2002) me Titra Shqip
Being the Ricardos (2021) me Titra Shqip
The Cobbler (2014) me Titra Shqip
Arn: The Knight Templar (2007) me Titra Shqip
Savage Salvation (2022) me Titra Shqip
I Am Legend (2007) me Titra Shqip
Dirty Dancing (2017) me Titra Shqip
Just My Luck (2006) me Titra Shqip
The Patriot 2000
Margrete: Queen of the North (2021) me Titra Shqip
The Age of Adaline (2015) me Titra Shqip