Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 424 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Collision (2022) me Titra Shqip

Collision (2022) me Titra Shqip

Jun. 16, 2022South AfricaNot Rated
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Gjatë një dite fatale, një biznesmen i korruptuar dhe gruaja e tij garojnë për të shpëtuar vajzën e tyre nga një zot famëkeq krimi.

Collision (2022) me Titra Shqip
Collision (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Collision
Vlerësimi IMDb 3.9 514 vota
Vlerësimi TMDb 6.2 34 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Chimera Strain (2018) me Titra Shqip
Black Crab (2022) me Titra Shqip
Sicario (2015) me Titra Shqip
The Mule (2018) me Titra Shqip
Batman Begins (2005) me Titra Shqip
The Rescue (2020) me Titra Shqip
The Perfect Storm (2000) me Titra Shqip
Kickboxer 4: The Aggressor 1994
Original Sin (2001) me Titra Shqip
Run Hide Fight (2021)
Elle (2016) me Titra Shqip
Tides (2021) me Titra Shqip