Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 42 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
College Road Trip (2008) me Titra Shqip

College Road Trip (2008) me Titra Shqip

Mar. 07, 2008USA83 Min.G
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Kur një nxënëse e shkollës së mesme me sukses vendos të udhëtojë në të gjithë vendin për të zgjedhur kolegjin e përsosur, babai i saj polic tepër mbrojtës vendos gjithashtu ta shoqërojë atë për ta mbajtur atë në rrugë të drejtë dhe të ngushtë.

College Road Trip (2008) me Titra Shqip
College Road Trip (2008) me Titra Shqip
College Road Trip (2008) me Titra Shqip
College Road Trip (2008) me Titra Shqip
Titulli origjinal College Road Trip
Vlerësimi IMDb 4.3 16,145 vota
Vlerësimi TMDb 5.563 340 vota

Regjizori

Roger Kumble
Regjizori

Aktorët

Martin Lawrence isChief James Porter
Chief James Porter
Raven-Symoné isMelanie Porter
Melanie Porter
Kym Whitley isMichelle
Michelle
Brenda Song isNancy Carter
Nancy Carter
Donny Osmond isDoug Greenhut
Doug Greenhut
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Muppets Haunted Mansion (2021) me Titra Shqip
Sing (2016) me Titra Shqip
Dennis the Menace: Cruise Control (2002) me Dublim Shqip
Cooties (2014)
Love Hard (2021) me Titra Shqip
Elizabethtown (2005) me Titra Shqip
Moonshot (2022) me Titra Shqip
Unbreakable Kimmy Schmidt: Kimmy vs. the Reverend (2020) me Titra Shqip
Bullets of Justice (2020) me Titra Shqip
Jay and Silent Bob Reboot (2019) me Titra Shqip
What Happened to Mr Cha? (2021) me Titra Shqip
The Munsters (2022) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit