Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 532 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Coco (2017) me Dublim Shqip

Coco (2017) me Dublim Shqip

Festimi i një jeteOct. 27, 2017Mexico105 Min.PG
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Pavarësisht ndalimit befasues të muzikës prej brezash të familjes së tij, Miguel ëndërron të bëhet një muzikant i arrirë si idhulli i tij, Ernesto de la Cruz. I dëshpëruar për të provuar talentin e tij, Miguel e gjen veten në Tokën mahnitëse dhe shumëngjyrëshe të të Vdekurve pas një zinxhiri misterioz ngjarjesh. Gjatë rrugës, ai takon mashtruesin simpatik Hector, dhe së bashku, ata nisen në një udhëtim të jashtëzakonshëm për të zhbllokuar historinë e vërtetë pas historisë së familjes së Miguelit.

Coco (2017) me Dublim Shqip
Coco (2017) me Dublim Shqip
Coco (2017) me Dublim Shqip
Coco (2017) me Dublim Shqip
Coco (2017) me Dublim Shqip
Coco (2017) me Dublim Shqip
Coco (2017) me Dublim Shqip
Coco (2017) me Dublim Shqip
Coco (2017) me Dublim Shqip
Coco (2017) me Dublim Shqip
Titulli origjinal Coco
Vlerësimi IMDb 8.4 474,531 vota
Vlerësimi TMDb 8.2 15,571 vota

Regjizori

Lee Unkrich
Regjizori

Aktorët

Anthony Gonzalez isMiguel Rivera (voice)
Miguel Rivera (voice)
Gael García Bernal isHéctor (voice)
Héctor (voice)
Benjamin Bratt isErnesto de la Cruz (voice)
Ernesto de la Cruz (voice)
Alanna Ubach isMamá Imelda Rivera (voice)
Mamá Imelda Rivera (voice)
Renée Victor isElena Rivera (voice)
Elena Rivera (voice)
Jaime Camil isPapá Enrique Rivera (voice)
Papá Enrique Rivera (voice)
Alfonso Aráu isPapá Julio Rivera (voice)
Papá Julio Rivera (voice)
Herbert Siguenza isTío Oscar Rivera / Tío Felipe Rivera (voice)
Tío Oscar Rivera / Tío Felipe Rivera (voice)
Lombardo Boyar isMariachi / Gustavo (voice)
Mariachi / Gustavo (voice)
Ana Ofelia Murguía isMamá Socorro
Mamá Socorro "Coco" Rivera (voice)
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Dante’s Inferno: An Animated Epic (2010) me Titra Shqip
Ong Bak 3 (2010) me Titra Shqip
The Lord of the Rings: The Two Towers (2002) me Titra Shqip
Alice in Wonderland (2010) me Titra Shqip
The Amazing Spider-Man (2012) me Titra Shqip
Beyond the Mask (2015) me Titra Shqip
Bigfoot Famous (2021) me Titra Shqip
The Heir Apparent: Largo Winch (2008) me Titra Shqip
The Prince of Egypt 1998
Space Pirate Captain Harlock (2013) me Titra Shqip
I Spy (2002) me Titra Shqip
Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings (2021) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit