Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 165 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1fcom
Cocktail (1988) me Titra Shqip

Cocktail (1988) me Titra Shqip

Kur tund, ai mbretëron.Jul. 29, 1988USA104 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

I riu dhe joshës Brian Flanagan (Cruise), i papunë, pranon një punë si banakier në një klub shumë modest. Kur zbulon se edhe përdorimi i shakerit mund të bëjë para, ai bëhet ylli i sportelit të mjediseve më ekskluzive në Upper East Side të Manhattan. Pas një zhgënjimi në dashuri, ai shkon në Xhamajka, ku, midis një vajze të mirë (e cila i rezervon disa surpriza) dhe një shtrigë me virtyt të dyshimtë, zgjedh këtë të fundit. Vetëvrasja e një shoku i shkakton atij një krizë të thellë nga e cila ai del i ndryshuar.

Cocktail (1988) me Titra Shqip
Cocktail (1988) me Titra Shqip
Cocktail (1988) me Titra Shqip
Cocktail (1988) me Titra Shqip
Titulli origjinal Cocktail
Vlerësimi IMDb 5.9 82,065 vota
Vlerësimi TMDb 6 1,018 vota

Regjizori

Aktorët

Tom Cruise isBrian Flanagan
Brian Flanagan
Bryan Brown isDouglas
Douglas "Doug" Coughlin
Elisabeth Shue isJordan Mooney
Jordan Mooney
Kelly Lynch isKerry Coughlin
Kerry Coughlin
Ron Dean isUncle Pat
Uncle Pat
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Deadpool 2 2018
Nash Bridges (2021) me Titra Shqip
Fib the Truth (2021) me Titra Shqip
Wolf (2021) me Titra Shqip
Happy Feet Two (2011) me Dublim Shqip
5 to 7 (2014) me Titra Shqip
Cars 3 (2017) me Titra Shqip
Velle (2021) me Titra Shqip
Blithe Spirit (2020) me Titra Shqip
Nëntori i Dytë aka The Second November (1982) Film Shqiptar
ONODA: 10,000 Nights in the Jungle (2021) me Titra Shqip
Diary of a Wimpy Kid: Dog Days (2012) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit