Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 76 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Cloudy Mountain (2021) me Titra Shqip

Cloudy Mountain (2021) me Titra Shqip

Sep. 11, 2021China114 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Hapja e tunelit të ri, i cili u deshën dhjetë vjet për t’u ndërtuar, përkoi me një sërë kataklizmash të rënda. Jeta e 160.000 njerëzve varet nga veprimet e dy njerëzve, babait dhe djalit.

Cloudy Mountain (2021) me Titra Shqip
Cloudy Mountain (2021) me Titra Shqip
Cloudy Mountain (2021) me Titra Shqip
Cloudy Mountain (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal 峰爆
Vlerësimi IMDb 5.6 445 vota
Vlerësimi TMDb 6.8 10 vota

Regjizori

Li Jun
Regjizori

Aktorët

Zhu Yilong is洪翼舟/ Hong Yizhou
洪翼舟/ Hong Yizhou
Huang Zhizhong is洪赟兵/ Hong Yunbing
洪赟兵/ Hong Yunbing
Chen Shu is丁雅珺/ Ding Yajun
丁雅珺/ Ding Yajun
Jiao Junyan is卢小靳/ Lu Xiaojin
卢小靳/ Lu Xiaojin
Zhou Xiaoou isZhou Ming
Zhou Ming
Qiao Xin is徐一苗/ Xu Yimiao
徐一苗/ Xu Yimiao
Cheng Taishen is何工/ He Gong
何工/ He Gong
Siyu Lu is李晓剑/ Li Xiaojian
李晓剑/ Li Xiaojian
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Ong Bak: Muay Thai Warrior (2003) me Titra Shqip
Pride Jewel (2022) me Titra Shqip
Furioza (2021) me Titra Shqip
Mission: Impossible – Ghost Protocol (2011) me Titra Shqip
Logan 2017
Uncharted (2022) me Titra Shqip
Punisher: War Zone (2008) me Titra Shqip
The King’s Man (2021) me Titra Shqip
The Wolverine 2013
Betrayed 1988
Ready to Rumble (2000) me Titra Shqip
Falcon Rising (2014) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit