Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 83 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Close Range (2015) me Titra Shqip

Close Range (2015) me Titra Shqip

Colton MacReady...po kthehet në shtëpi.Dec. 11, 2015USA80 Min.TV-MA
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një ushtar mashtrues i kthyer si i jashtëligjshëm përfshihet në një luftë të pamëshirshme me një sherif të korruptuar, zëvendësit e tij të bindur dhe një kartel të rrezikshëm droge për të mbrojtur motrën e tij dhe vajzën e saj të vogël.

Close Range (2015) me Titra Shqip
Close Range (2015) me Titra Shqip
Titulli origjinal Close Range
Vlerësimi IMDb 5 5,202 vota
Vlerësimi TMDb 6.632 250 vota

Regjizori

Aktorët

Scott Adkins isColton MacReady
Colton MacReady
Nick Chinlund isSheriff Jasper Calloway
Sheriff Jasper Calloway
Caitlin Keats isAngela Reynolds
Angela Reynolds
Jake La Botz isWalt Reynolds
Walt Reynolds
Tony Perez isFernando Garcia
Fernando Garcia
Madison Lawlor isHailey Reynolds
Hailey Reynolds
Ray Diaz isVictor Garcia
Victor Garcia
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Scarlett (2020) me Titra Shqip
Initiation (2021)
Godzilla vs. Kong 2021 me Titra Shqip
Catch the Bullet (2021) me Titra Shqip
Blindsided: The Game (2018) me Titra Shqip
Watchmen (2009) me Titra Shqip
Cross the Line (2020) me Titra Shqip
Detective Byomkesh Bakshy! (2015) me Titra Shqip
Stillwater (2021) me Titra Shqip
Doomsdayer 2001
The Untouchables (1987) me Titra Shqip
Breathing Fire 1991

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit