Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 204 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Cliffs of Freedom (2019) me Titra Shqip

Cliffs of Freedom (2019) me Titra Shqip

Çdo revolucion fillon në zemër.Mar. 01, 2019Unknown137 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Historia e përjetshme e një romance fatkeqe mes një vajze të re fshati greke dhe një oficeri turk të konfliktuar gjatë agimit të Luftës Greke për Pavarësi kundër Perandorisë Osmane në 1821.

Cliffs of Freedom (2019) me Titra Shqip
Cliffs of Freedom (2019) me Titra Shqip
Cliffs of Freedom (2019) me Titra Shqip
Cliffs of Freedom (2019) me Titra Shqip
Cliffs of Freedom (2019) me Titra Shqip
Cliffs of Freedom (2019) me Titra Shqip
Titulli origjinal Cliffs of Freedom
Vlerësimi IMDb 6.1 675 vota
Vlerësimi TMDb 7.75 12 vota

Regjizori

Van Ling
Regjizori

Aktorët

Billy Zane isChristo
Christo
Tania Raymonde isAnna Christina
Anna Christina
Lance Henriksen isOld Demetri
Old Demetri
Raquel Cassidy isChristina Vakrinos
Christina Vakrinos
Kevin Corrigan isStavros Valvianos
Stavros Valvianos
Ivan Kaye isGhazi Khalif
Ghazi Khalif
Raza Jaffrey isSunal Demir
Sunal Demir
Dino Kelly isVangeli
Vangeli
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Scrapper (2021) me Titra Shqip
In Bruges (2008) me Titra Shqip
The Time Capsule (2022) me Titra Shqip
Vantage Point (2008) me Titra Shqip
Winter Passing 2006 me Titra Shqip
The Wasteland (2022) me Titra Shqip
Rare Beasts (2021) me Titra Shqip
The Day We Died (2020) me Titra Shqip
Private (2003) me Titra Shqip
Citation 2020
The Patriot 2000
The Eyes of Tammy Faye (2021) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit