Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 203 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Cleveland Abduction (2015) me Titra Shqip

Cleveland Abduction (2015) me Titra Shqip

Bazuar ne histori te vertete.May. 02, 2015USA88 Min.TV-14
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një nënë beqare bëhet viktima e parë e rrëmbimit të Ariel Castros dhe e gjen veten të bllokuar në shtëpinë e tij me dy gra të tjera për 11 vjet.

Cleveland Abduction (2015) me Titra Shqip
Cleveland Abduction (2015) me Titra Shqip
Cleveland Abduction (2015) me Titra Shqip
Cleveland Abduction (2015) me Titra Shqip
Titulli origjinal Cleveland Abduction
Vlerësimi IMDb 6.6 7,248 vota
Vlerësimi TMDb 7.253 269 vota

Regjizori

Aktorët

Taryn Manning isMichelle Knight
Michelle Knight
Raymond Cruz isAriel Castro
Ariel Castro
Katie Sarife isGina DeJesus
Gina DeJesus
Samantha Droke isAmanda Berry
Amanda Berry
Joe Morton isAgent Solano
Agent Solano
Jane Mowder isMichelle's Mother
Michelle's Mother
Kristina Kopf isSocial Worker
Social Worker
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Poser (2021) me Titra Shqip
Fifty Shades Darker (2017) me Titra Shqip
The Proposal (2009) me Titra Shqip
Kung Fu Jungle (2014) me Titra Shqip
Straight Outta Compton (2015) me Titra Shqip
The Kindergarten Teacher (2018) me Titra Shqip
Magic in the Moonlight (2014) me Titra Shqip
Punisher: War Zone (2008) me Titra Shqip
Pretty Guardian Sailor Moon Eternal The Movie Part 2 (2021) me Titra Shqip
Drive My Car (2021) me Titra Shqip
Deadly Illusions (2021) me Titra Shqip
Grimm (2003) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit