Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 12 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1sbchill.com
Clerks II (2006) me Titra Shqip

Clerks II (2006) me Titra Shqip

Pa fuqi nuk vjen asnjë përgjegjësi.Jul. 21, 2006USA97 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë


Përshkrimi i Filmit

Një fatkeqësi në dyqanet e Dantes dhe Randall-it i shtyn ata të kërkojnë horizonte të reja – por përfundimisht ata vendosen në Mooby’s, një perandori imagjinare e ushqimit të shpejtë të stilit Disney-McDonald’s.

Clerks II (2006) me Titra Shqip
Clerks II (2006) me Titra Shqip
Clerks II (2006) me Titra Shqip
Clerks II (2006) me Titra Shqip
Clerks II (2006) me Titra Shqip
Titulli origjinal Clerks II
Vlerësimi IMDb 7.3 137,094 vota
Vlerësimi TMDb 6.902 1,113 vota

Regjizori

Kevin Smith
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Happy Feet Two (2011) me Dublim Shqip
Pirates II: Stagnetti’s Revenge (2008) me Titra Shqip
Knocked Up (2007) me Titra Shqip
Magic in the Moonlight (2014) me Titra Shqip
Love, Simon (2018) me Titra Shqip
A Genius, Two Friends, and an Idiot (1975) me Titra Shqip
Shrek the Third (2007) me Dublim Shqip
Rose Island 2020
The Muppets (2011) me Titra Shqip
The People We Hate at the Wedding (2022) me Titra Shqip
Ace & the Christmas Miracle (2021) me Titra Shqip
Miracle in Cell No. 7 (2013) me Titra Shqip