Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 12 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1sbchill.com
Clerks (1994) me Titra Shqip

Clerks (1994) me Titra Shqip

Vetëm sepse ata ju shërbejnë nuk do të thotë se ju pëlqejnë.Sep. 13, 1994USA92 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë


Përshkrimi i Filmit

Nëpunësit e komoditetit dhe të dyqaneve video, Dante dhe Randal janë mendjemprehtë, mendjelehtë dhe të mërzitur nga mendja. Kështu, në mes të klientëve të nevojshëm, sportistët luajnë hokej në çati, vizitojnë një shtëpi funerali dhe merren me jetën e tyre të dashurisë.

Clerks (1994) me Titra Shqip
Clerks (1994) me Titra Shqip
Clerks (1994) me Titra Shqip
Clerks (1994) me Titra Shqip
Clerks (1994) me Titra Shqip
Titulli origjinal Clerks
Vlerësimi IMDb 7.7 225,091 vota
Vlerësimi TMDb 7.423 2,117 vota

Regjizori

Kevin Smith
Regjizori

Aktorët

Brian O'Halloran isDante Hicks
Dante Hicks
Jeff Anderson isRandal Graves
Randal Graves
Kevin Smith isSilent Bob
Silent Bob
Lisa Spoonauer isCaitlin Bree
Caitlin Bree
Marilyn Ghigliotti isVeronica Loughran
Veronica Loughran
Scott Mosier isWillam Black/Angry Hockey Playing Customer/Angry Mourner
Willam Black/Angry Hockey Playing Customer/Angry Mourner
Walt Flanagan isWoolen Cap Smoker/Egg Man/Offended Customer/Cat Admiring Bitter Customer
Woolen Cap Smoker/Egg Man/Offended Customer/Cat Admiring Bitter Customer
Scott Schiaffo isChewlie's Rep
Chewlie's Rep
David Klein isHunting Cap Smoking Boy/Low I.Q. Video Customer/Hubcap Searching Customer/Angry Mourner/Angry Crowd at Door
Hunting Cap Smoking Boy/Low I.Q. Video Customer/Hubcap Searching Customer/Angry Mourner/Angry Crowd at Door
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Little Boy (2015) me Titra Shqip
Looop Lapeta (2022) me Titra Shqip
The Love Guru (2008) me Titra Shqip
Night at the Museum: Battle of the Smithsonian (2009) me Titra Shqip
Studio 666 (2022) me Titra Shqip
Walking on Sunshine (2014) me Titra Shqip
Meet the Spartans 2008
When Cows Fly 2019 me Titra Ship
Sex and Breakfast (2007) me Titra Shqip
The Pirates: The Last Royal Treasure (2022) me Titra Shqip
The After Party (2018) me Titra Shqip
Pretty Guardian Sailor Moon Eternal The Movie Part 2 (2021) me Titra Shqip