Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 38 Shikime Raporto Problem

  • Server 1sbanh.com
Cirku ne Fshat aka Circus in the Village (1977) me Titra Shqip

Cirku ne Fshat aka Circus in the Village (1977) me Titra Shqip

Mar. 13, 1977Albania73 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Agroni është një klloun cirku që ngacmohet nga kafshët e cirkut. Shemshedini mendon se duhet t’i largojnë këto kafshë dhe pasojnë shumë situata gazmore.

Cirku ne Fshat aka Circus in the Village (1977) me Titra Shqip
Titulli origjinal Cirku në fshat
Vlerësimi IMDb 2.9 10 vota

Regjizori

Hysen Hakani
Regjizori

Aktorët

Skënder Sallaku isShemshedini
Shemshedini
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Boonie Bears: The Wild Life (2021) me Titra Shqip
Horrible Bosses (2011) me Titra Shqip
Together Together (2021) me Titra Shqip
Money Trap (2019) me Titra Shqip
Vampires vs. the Bronx 2020
Life Is Beautiful (1997) me Titra Shqip
Mean Girls (2004) me Titra Shqip
Superintelligence (2020) me Titra Shqip
Home Team (2022) me Titra Shqip
The Dictator (2012) me Titra Shqip
Hollywood Stargirl (2022) me Titra Shqip
Honey 2 (2011) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit