Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 221 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3watchsb.com
  • Server 4dood.ws
Christmas Thieves (2021) me Titra Shqip

Christmas Thieves (2021) me Titra Shqip

Nov. 04, 2021Italy77 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Pasi një grabitje shkon keq, Frank dhe Vince hyjnë në një shtëpi kur dy fëmijë i ngatërrojnë me kujdestaret e tyre. Duke shpresuar t’i bëjë ata të flenë në mënyrë që të mund të largohen, Frank lexon histori nga një libër magjik që ai vodhi gjatë grabitjes, duke i çuar në botën e magjepsur të Arctic Friends. Dy hajdutët duhet të durojnë rrëmbimet e fëmijës ndërsa bëjnë përpjekje të ndryshme absurde për t’u arratisur.

Christmas Thieves (2021) me Titra Shqip
Christmas Thieves (2021) me Titra Shqip
Christmas Thieves (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal I ladri di Natale
Vlerësimi IMDb 5 62 vota
Vlerësimi TMDb 4 1 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Let’s Be Cops (2014) me Titra Shqip
Mobile Suit Gundam Hathaway (2021) me Titra Shqip
My Super Ex-Girlfriend (2006) me Titra Shqip
Pokémon the Movie: Secrets of the Jungle (2020) me Titra Shqip
Annie (2014) me Titra Shqip
Corpse Bride (2005) me Titra Shqip
Nicky Larson and the Cupid’s Perfume (2019) me Titra Shqip
777 Charlie (2022) me Titra Shqip
Toubab (2021) me Titra Shqip
The Grand Budapest Hotel (2014) me Titra Shqip
Virgin Territory (2007) me Titra Shqip
Adventures of Rufus: The Fantastic Pet (2021) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit