Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 268 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Choose or Die (2022) me Titra Shqip

Choose or Die (2022) me Titra Shqip

Apr. 15, 2022United Kingdom85 Min.MA-17
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Në ndjekje të një çmimi të padeklaruar prej 125,000 dollarësh, një nxenes vendos të luajë një lojë kompjuterike të panjohur të viteve 1980 për mbijetesë. Por loja e mallkon atë dhe ajo është përballur me zgjedhje të rrezikshme dhe sfida që shtrembërojnë realitetin. Pas një sërë momentesh të papritura të tmerrshme, ajo kupton se nuk po luan më për paratë, por për jetën e saj.

Choose or Die (2022) me Titra Shqip
Choose or Die (2022) me Titra Shqip
Choose or Die (2022) me Titra Shqip
Choose or Die (2022) me Titra Shqip
Choose or Die (2022) me Titra Shqip
Choose or Die (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Choose or Die
Vlerësimi IMDb 4.8 9,255 vota
Vlerësimi TMDb 5.3 254 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Captive (2015) me Titra Shqip
Ocean’s Thirteen (2007) me Titra Shqip
Long Weekend (2009) me Titra Shqip
The Devil’s Hand (2014) me Titra Shqip
Lucky Luciano (1973) me Titra Shqip
Foxhole (2021) me Titra Shqip
Papillon (2017) me Titra Shqip
The Red Sea Diving Resort (2019) me Titra Shqip
The Jack in the Box: Awakening (2022) me Titra Shqip
Miss Pettigrew Lives for a Day 2008
Lead Us Not Into Temptation (2011) me Titra Shqip
Escape Room (2019) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit