Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 314 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Chip ‘n Dale: Rescue Rangers (2022) me Titra Shqip

Chip ‘n Dale: Rescue Rangers (2022) me Titra Shqip

Nuk është një rindezje. Është një rikthim.May. 20, 2022USA99 Min.PG
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Dekada pasi seria e tyre e suksesshme televizive u anulua, Chip dhe Dale duhet të riparojnë miqësinë e tyre të prishur dhe të përballen edhe një herë me personazhet e tyre të detektivëve të Rescue Rangers kur një ish-shoku i aktorit zhduket në mënyrë misterioze.

Chip ‘n Dale: Rescue Rangers (2022) me Titra Shqip
Chip ‘n Dale: Rescue Rangers (2022) me Titra Shqip
Chip ‘n Dale: Rescue Rangers (2022) me Titra Shqip
Chip ‘n Dale: Rescue Rangers (2022) me Titra Shqip
Chip ‘n Dale: Rescue Rangers (2022) me Titra Shqip
Chip ‘n Dale: Rescue Rangers (2022) me Titra Shqip
Chip ‘n Dale: Rescue Rangers (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Chip 'n Dale: Rescue Rangers
Vlerësimi IMDb 7 14 vota
Vlerësimi TMDb 7.3 246 vota

Regjizori

Aktorët

Andy Samberg isDale (voice)
Dale (voice)
John Mulaney isChip (voice)
Chip (voice)
KiKi Layne isEllie Steckler
Ellie Steckler
Will Arnett isSweet Pete (voice)
Sweet Pete (voice)
Eric Bana isMonterey Jack (voice)
Monterey Jack (voice)
Flula Borg isDJ Herzogenaurach (voice)
DJ Herzogenaurach (voice)
Dennis Haysbert isZipper (voice)
Zipper (voice)
Keegan-Michael Key isFrog Co-Worker / Bjornson the Cheesemonger (voice)
Frog Co-Worker / Bjornson the Cheesemonger (voice)
Tress MacNeille isHigh-Pitched Chip / Gadget Hackwrench (voice)
High-Pitched Chip / Gadget Hackwrench (voice)
Tim Robinson isUgly Sonic (voice)
Ugly Sonic (voice)
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Jumper 2008 me Titra Shqip
Seoul Vibe (2022) me Titra Shqip
A Sound of Thunder 2005
X-Men: The Last Stand 2006
Cutthroat Island (1995) me Titra Shqip
Doctor Strange in the Multiverse of Madness (2022) me Titra Shqip
Extinct (2021) me Titra Shqip
Ainbo: Spirit of the Amazon (2021) me Titra Shqip
All I Want for Christmas (1991) me Titra Shqip
Turning Red (2022) me Dublim Shqip
A Week Away (2021) me Titra Shqip
Around the World in 80 Days (2004) me Dublim Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit