Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 113 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1itofferte.xyz
Chickenhare and the Hamster of Darkness (2022) me Titra Shqip

Chickenhare and the Hamster of Darkness (2022) me Titra Shqip

Feb. 16, 2022BE91 Min.TV-Y7
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Young Chickenhare është djali i birësuar i mbretit Pjetër, një aventurier i famshëm. Pjesërisht pulë dhe pjesërisht lepur, ai e ka shumë të vështirë të rritet dhe maskohet si lepur për të shmangur talljet e bashkëmoshatarëve të tij. Kur vjen dita e gjyqeve të Shoqërisë Mbretërore të Aventurierëve, Chickenhare, i penguar nga maskimi i tij, dështon keq. Por ai është i vendosur të rrëmbejë një shans të dytë dhe të gjejë Skeptrin e Hamsterit të Errësirës, ​​përpara xhaxhait të tij të keq Lapin. Skeptri do t’i japë fuqi të pamasë mbajtësit të tij. Nëse Lapin e kap atë, ai do të jetë i pandalshëm. I shoqëruar nga shërbëtori i tij besnik Abe, një breshkë sarkastike dhe Meg, një skunk ekspert i arteve marciale, ai vendoset në një kërkim epike dhe nismëtare.

Chickenhare and the Hamster of Darkness (2022) me Titra Shqip
Chickenhare and the Hamster of Darkness (2022) me Titra Shqip
Chickenhare and the Hamster of Darkness (2022) me Titra Shqip
Chickenhare and the Hamster of Darkness (2022) me Titra Shqip
Chickenhare and the Hamster of Darkness (2022) me Titra Shqip
Chickenhare and the Hamster of Darkness (2022) me Titra Shqip
Chickenhare and the Hamster of Darkness (2022) me Titra Shqip
Chickenhare and the Hamster of Darkness (2022) me Titra Shqip
Chickenhare and the Hamster of Darkness (2022) me Titra Shqip
Chickenhare and the Hamster of Darkness (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Chickenhare and the Hamster of Darkness
Vlerësimi IMDb 6.3 1,303 vota
Vlerësimi TMDb 7.463 148 vota

Regjizori

Ben Stassen
Regjizori

Aktorët

Jordan Tartakow isChickenhare (voice)
Chickenhare (voice)
Joe Ochman isAbe (voice)
Abe (voice)
Laila Berzins isMeg / Cute Hare / Cute Hen (voice)
Meg / Cute Hare / Cute Hen (voice)
Danny Fehsenfeld isLapin (voice)
Lapin (voice)
Chris McCune isPeter (voice)
Peter (voice)
Michael Orenstein isAide (voice) / Big Oxe (voice)
Aide (voice) / Big Oxe (voice)
Dino Andrade isBarry / Mr Mc Garnicle (voice)
Barry / Mr Mc Garnicle (voice)
Kyle Hebert isBartender / Old Hare (voice)
Bartender / Old Hare (voice)
James Fredrick isGuard (voice)
Guard (voice)
Jeff Doucette isJudge / Rusty (voice)
Judge / Rusty (voice)
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Clue to Love (2021) me Titra Shqip
Top Gun (1986) me Titra Shqip
Diary of a Wimpy Kid: The Long Haul (2017) me Titra Shqip
Snow White and the Seven Dwarfs (1938) me Dublim Shqip
Nightbooks (2021) me Titra Shqip
Merlin and the War of the Dragons (2008) me Titra Shqip
100% Wolf (2020) me Titra Shqip
Transformers 2007
Space Dogs: Tropical Adventure (2020) me Titra Shqip
Ong Bak 2 (2008) me Titra Shqip
The Expendables 3 (2014) me Titra Shqip
Guardians of the Galaxy Vol. 2 (2017) me Titra Shqip