Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 464 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3watchsb.com
  • Server 4dood.ws
Chhorii (2021) me Titra Shqip

Chhorii (2021) me Titra Shqip

Nov. 26, 2021India129 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Sakshi është tetë muajshe shtatzënë me fëmijën e saj të parë kur ajo dhe Hemant detyrohen të largohen nga shtëpia e tyre. Ata ikin nga qyteti dhe kërkojnë strehim në një shtëpi të vendosur thellë brenda fushave me kallam sheqeri. Shtëpia është e mbushur me sekrete të errëta që fillojnë të zbardhen ndërsa historia shpaloset, duke paraqitur një kërcënim për Sakshin dhe fëmijën e saj të palindur. Edhe ndërsa Sakshi përpiqet të shpëtojë veten dhe foshnjën e saj të palindur, pamjet e frikshme të tre fëmijëve misterioz dhe një përbindëshi të djegur së bashku me një ninullë të frikshme, që buron nga një transistor i vjetër, bëjnë kërdi me mendjen e saj.

Chhorii (2021) me Titra Shqip
Chhorii (2021) me Titra Shqip
Chhorii (2021) me Titra Shqip
Chhorii (2021) me Titra Shqip
Chhorii (2021) me Titra Shqip
Chhorii (2021) me Titra Shqip
Chhorii (2021) me Titra Shqip
Chhorii (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal छोरी
Vlerësimi IMDb 7.2 2,577 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Werewolf by Night (2022) me Titra Shqip
Kung Fu Jungle (2014) me Titra Shqip
The 355 (2022) me Titra Shqip
Behind Enemy Lines (2001) me Titra Shqip
Don’t Tell a Soul (2020)
Star Trek: Nemesis (2002) me Titra Shqip
Insidious: The Last Key (2018) me Titra Shqip
The Absent One (2014) me Titra Shqip
Amazon Hot Box (2018) me Titra Shqip
From Russia with Love (1963) me Titra Shqip
Plush (2013) me Titra Shqip
A Thursday (2022) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit