Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 329 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Chernobyl: Abyss (2021) me Titra Shqip

Chernobyl: Abyss (2021) me Titra Shqip

Apr. 15, 2021Russia136 Min.N/A
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Chernobyl: Abyss është filmi i parë i madh rus me metrazh të gjatë për pasojat e shpërthimit në stacionin bërthamor të Çernobilit, kur qindra njerëz sakrifikuan jetën e tyre për të pastruar vendin e katastrofës dhe për të parandaluar me sukses një katastrofë edhe më të madhe që mund të kishte shndërruar një pjesë të madhe të kontinentit Evropian në një zonë përjashtimi të pabanueshme.

Chernobyl: Abyss (2021) me Titra Shqip
Chernobyl: Abyss (2021) me Titra Shqip
Chernobyl: Abyss (2021) me Titra Shqip
Chernobyl: Abyss (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Чернобыль
Vlerësimi IMDb 4.1 446 vota
Vlerësimi TMDb 6.3 45 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Insidious: Chapter 3 (2015) me Titra Shqip
Miss Pettigrew Lives for a Day 2008
Look Both Ways (2022) me Titra Shqip
Dear Evan Hansen (2021) me Titra Shqip
Chance (2020)
Beyond the Mask (2015) me Titra Shqip
The Last Shift 2020
Besa e Kuqe aka The Red Pledge (1982) Film Shqiptar
The Nest 2020
6 Years (2015) me Titra Shqip
Under the Amalfi Sun (2022) me Titra Shqip
The World to Come (2021) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit