Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 621 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3embedsb.com
  • Server 4dood.ws
Chehre (2021) me Titra Shqip

Chehre (2021) me Titra Shqip

Përballuni me lojën.Aug. 27, 2021India139 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë


Përshkrimi i Filmit

Një drejtues agjencie reklamash strehohet në shtëpinë e një të moshuari në male mes një stuhie të rrezikshme dëbore, por shpejt e gjen veten të bllokuar pa rrugëdalje kur burri dhe klani i tij i veteranëve e lidhin atë për një lojë krimi dhe ndëshkimi.

Chehre (2021) me Titra Shqip
Chehre (2021) me Titra Shqip
Chehre (2021) me Titra Shqip
Chehre (2021) me Titra Shqip
Chehre (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Chehre
Vlerësimi IMDb 6.5 22,034 vota
Vlerësimi TMDb 6.3 4 vota

Regjizori

Aktorët

Amitabh Bachchan isLateef Zaidi
Lateef Zaidi
Emraan Hashmi isSameer Mehra
Sameer Mehra
Krystle D'Souza isNatasha Oswal
Natasha Oswal
Annu Kapoor isParamjeet Singh Bhuller
Paramjeet Singh Bhuller
Dhritiman Chatterjee isJustice Jagdish Acharya
Justice Jagdish Acharya
Raghubir Yadav isHariya Jatav
Hariya Jatav
Samir Soni isG. S. Oswal
G. S. Oswal
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Rogue Agent (2022) me Titra Shqip
One Second Champion (2021) me Titra Shqip
The Upper Hand (1966) me Titra Shqip
The Heir Apparent: Largo Winch (2008) me Titra Shqip
Asgje nuk Harrohet aka Nothing is Forgotten (1985) Film Shqiptar
After Ever Happy (2022) me Titra Shqip
All About Eve (1950) me Titra Shqip
Infinite (2021) me Titra Shqip
The Last Castle (2001) me Titra Shqip
Natalie (2010) me Titra Shqip
400 Days (2015) me Titra Shqip
Shiva Baby (2021) me Titra Shqip