Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 75 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Checkered Ninja 2 (2021) me Titra Shqip

Checkered Ninja 2 (2021) me Titra Shqip

Aug. 19, 2021Denmark86 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Ndiqni Alex dhe Ninxhën me Kuadrate që nisin një gjueti të furishme për batakçiun Phillip Eppermint, i cili ka shmangur një dënim me burg në Tajlandë.

Checkered Ninja 2 (2021) me Titra Shqip
Checkered Ninja 2 (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Ternet Ninja 2
Vlerësimi IMDb 7.1 1,050 vota
Vlerësimi TMDb 6.9 17 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Doctor (2021) me Titra Shqip
The Comeback Trail (2020)
The Lord of the Rings: The Return of the King (2003) me Titra Shqip
Christmas Cottage (2008) me Titra Shqip
Troll (2022) me Titra Shqip
Luck (2022) me Titra Shqip
Ninja III: The Domination (1984) me Titra Shqip
Raiders of the Lost Ark 1981
Inuyashiki (2018) me Titra Shqip
The Knower: Younis’s Return (2021) me Titra Shqip
BIA: An Upside Down World (2021) me Titra Shqip
Scarlett (2020) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit