Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 56 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1itofferte.xyz
Chavez Cage of Glory (2013) me Titra Shqip

Chavez Cage of Glory (2013) me Titra Shqip

Sep. 13, 2013USA92 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Mezi duke qenë në gjendje t’ia dalë mbanë dhe duke bërë gjithçka që mund të bëjë për të mbuluar faturat mjekësore në rritje të djalit të tij të sëmurë, Hector Chavez i drejtohet rrënjëve të tij luftarake në pjesën e poshtme të LA. Videot e tij amatore të Arteve Marciale të Përziera bëhen virale duke tërhequr vëmendjen e federatës më të mirë botërore MMA. Hektorit i jepet një mundësi e ëndrrave të realizuara për të dalë kundër kampionit botëror të MMA; një luftëtar i egër, kundërshtari i fundit i të cilit është në gjendje kritike në të njëjtin spital me djalin e tij. Hector ballafaqohet me një situatë të vërtetë beje-ose-vdis dhe duhet të rrezikojë të gjitha në mënyrë që djali i tij të mund të bëjë operacionin që i nevojitet për të mbijetuar.

Chavez Cage of Glory (2013) me Titra Shqip
Titulli origjinal Chavez Cage of Glory
Vlerësimi IMDb 3.7 217 vota
Vlerësimi TMDb 4.5 4 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

On the Line (2021) me Titra Shqip
Hong Boxing (2020) me Titra Shqip
Heart of Champions (2021) me Titra Shqip
Fear of Rain 2021
4.3.2.1 (2010) me Titra Shqip
One Second Champion (2021) me Titra Shqip
I Am All Girls (2021)
Sword of Destiny (2021) me Titra Shqip
The Card Counter (2021) me Titra Shqip
Sherlock Holmes (2009)
Terminator 3: Rise of the Machines 2003
Sniper: Rogue Mission (2022) me Titra Shqip