Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 121 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3watchsb.com
  • Server 4dood.ws
Chateau Christmas (2020) me Titra Shqip

Chateau Christmas (2020) me Titra Shqip

Oct. 25, 2020Canada84 Min.TV-G
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Margot Hammond, pianistja e njohur në mbarë botën, papritur e gjen veten me pak kohë të lirë dhe vendos ta kalojë atë me familjen e saj në hotelin e tyre të preferuar, Chateau Newhaus. E freskët nga një rishikim tjetër jo shumë entuziast, ajo dëshiron të bëjë një pushim nga muzika, por ish i dashuri i saj Jackson e bind atë të marrë pjesë në koncertin vjetor të Krishtlindjeve të organizuar nga hoteli. Duke punuar krah për krah, të dy do të rizbulojnë se sa e rëndësishme është të dëgjojnë përsëri zemrat e tyre.

Chateau Christmas (2020) me Titra Shqip
Chateau Christmas (2020) me Titra Shqip
Chateau Christmas (2020) me Titra Shqip
Titulli origjinal Chateau Christmas
Vlerësimi IMDb 6.5 1,094 vota
Vlerësimi TMDb 6.2 19 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Look Both Ways (2022) me Titra Shqip
Vanity Fair (2004) me Titra Shqip
Just My Luck (2006) me Titra Shqip
Out of Sight (1998) me Titra Shqip
Time Is Up (2021) me Titra Shqip
Midnight at the Magnolia (2020)
Trouble Will Find Us (2020) me Titra Shqip
Pretty Guardian Sailor Moon Eternal The Movie Part 2 (2021) me Titra Shqip
Two Much (1995) me Titra Shqip
Zanox (2022) me Titra Shqip
Sunrise in Heaven (2019) me Titra Shqip
Brokeback Mountain 2005

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit