Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 206 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1fcom
Charm City Kings 2020 me Titra Shqip

Charm City Kings 2020 me Titra Shqip

Jan. 27, 2020United States125 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Mouse 14-vjeçar dëshpërimisht dëshiron të bashkohet me Midnight Clique, garuesit famëkeq të motokrosit që sundojnë rrugët e Baltimore gjatë verës. Kur Blax, udhëheqësi i grupit, merr Mouse nën krahun e tij, adoleshenti shpejt e gjen veten të gatshëm midis një jete të ndershme dhe një me para të shpejta dhe dhunë.

Charm City Kings 2020 me Titra Shqip
Titulli origjinal Charm City Kings
Vlerësimi IMDb 6.7 1,775 vota
Vlerësimi TMDb 8.1 233 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Redeeming Love (2022) me Titra Shqip
The Skeleton Key (2005) me Titra Shqip
Starred Up (2013) me Titra Shqip
Vault (2019) me Titra Shqip
13 Minutes (2021) me Titra Shqip
Waar (2013)
Sam & Kate (2022) me Titra Shqip
Only the Brave (2017) me Titra Shqip
Hypnotic (2021) me Titra Shqip
The Last Thing He Wanted (2020) me Titra Shqip
If I Stay (2014) me Titra Shqip
Sniper 1993 me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit