Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 62 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Chappie (2015) me Titra Shqip

Chappie (2015) me Titra Shqip

Unë jam vetëdija. Unë jam gjallë. Unë jam Chappie.Mar. 04, 2015USA120 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Çdo fëmijë vjen në botë plot premtime, dhe jo më shumë se Chappie: ai është i talentuar, i veçantë, një mrekulli. Si çdo fëmijë, Chappie do të bjerë nën ndikimin e mjedisit të tij – disa të mira, disa të këqija – dhe ai do të mbështetet në zemrën dhe shpirtin e tij për të gjetur rrugën e tij në botë dhe për t’u bërë njeriu i tij. Por ka një gjë që e bën Chappie të ndryshëm nga çdo tjetër: ai është një robot.

Chappie (2015) me Titra Shqip
Chappie (2015) me Titra Shqip
Chappie (2015) me Titra Shqip
Chappie (2015) me Titra Shqip
Chappie (2015) me Titra Shqip
Chappie (2015) me Titra Shqip
Chappie (2015) me Titra Shqip
Chappie (2015) me Titra Shqip
Chappie (2015) me Titra Shqip
Chappie (2015) me Titra Shqip
Titulli origjinal Chappie
Vlerësimi IMDb 6.8 251,206 vota
Vlerësimi TMDb 6.773 7,013 vota

Regjizori

Aktorët

Dev Patel isDeon Wilson
Deon Wilson
Hugh Jackman isVincent Moore
Vincent Moore
Ninja isNinja
Ninja
Sigourney Weaver isMichelle Bradley
Michelle Bradley
Chris Shields isJournalist
Journalist
Anderson Cooper isAnderson Cooper
Anderson Cooper
Jose Pablo Cantillo isYankie (Amerika)
Yankie (Amerika)
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Great Wall (2016) me Titra Shqip
Batman: The Long Halloween, Part One (2021) me Titra Shqip
The Patriot 2000
Mortal Kombat 1995 me Titra Shqip
La Soga: Salvation (2022) me Titra Shqip
Jurassic World (2015) me Titra Shqip
Locked Down 2021
Hell Hath No Fury (2021) me Titra Shqip
Murder Bury Win (2020)
Star Trek: Nemesis (2002) me Titra Shqip
Jackie Chan Kung Fu Master (2009) me Titra Shqip
Luckiest Girl Alive (2022) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit