Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 51 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1sbanh.com
Changeland (2019) me Titra Shqip

Changeland (2019) me Titra Shqip

Nuk ka asnjë rregullore për të gjetur lumturinë në jetë.Jun. 07, 2019Unknown86 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Ndiqni dy miqtë më të mirë të larguar në një aventurë epike, në ndryshim të jetës në Tajlandë, pasi atyre u kujtohet se nuk ka asnjë problem që miqësia dhe disa raunde në një ring boksi Muay Thai nuk mund ta rregullojnë.

Changeland (2019) me Titra Shqip
Changeland (2019) me Titra Shqip
Changeland (2019) me Titra Shqip
Changeland (2019) me Titra Shqip
Changeland (2019) me Titra Shqip
Changeland (2019) me Titra Shqip
Changeland (2019) me Titra Shqip
Titulli origjinal Changeland
Vlerësimi IMDb 5.7 2,361 vota
Vlerësimi TMDb 5.898 64 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Flash (2022) me Titra Shqip
Monsters, Inc. (2001) me Titra Shqip
Bandidos (1967) me Titra Shqip
Passengers (2008) me Titra Shqip
A California Christmas (2020)
Respect (2021) me Titra Shqip
Red Cliff (2008) me Titra Shqip
Rare Beasts (2021) me Titra Shqip
Full Speed (2016) me Titra Shqip
The Painted Veil (2006) me Titra Shqip
Life of Pi (2012) me Titra Shqip
A Week Away (2021) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit