Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 263 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1fcom
Censor (2021) me Titra Shqip

Censor (2021) me Titra Shqip

Ju nuk mund ta redaktoni realitetin.Jun. 11, 2021United Kingdom84 Min.N/A
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Enid punon për censurimin e filmave. Kur zbulon se një horror shqetësues flet shprehimisht për zhdukjen misterioze të motrës së saj, ajo vendos të zbulojë misterin prapa filmit dhe regjisorit enigmatik të tij, duke filluar një kërkim të nuancuar midis trillimit dhe realitetit.

Censor (2021) me Titra Shqip
Censor (2021) me Titra Shqip
Censor (2021) me Titra Shqip
Censor (2021) me Titra Shqip
Censor (2021) me Titra Shqip
Censor (2021) me Titra Shqip
Censor (2021) me Titra Shqip
Censor (2021) me Titra Shqip
Censor (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Censor
Vlerësimi IMDb 5.9 2,517 vota
Vlerësimi TMDb 6.1 37 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Damon’s Revenge (2022) me Titra Shqip
Dragon Fury (2021) me Titra Shqip
Sweetie, You Won’t Believe It (2020) me Titra Shqip
Resident Evil: Welcome to Raccoon City 2021 me Titra Shqip
Erotic Nights of the Living Dead (1980) me Titra Shqip
The Love Witch (2016) me Titra Shqip
Kristen (2015) me Titra Shqip
The Old Ways (2020) me Titra Shqip
Dark Was the Night (2014) me Titra Shqip
Murder in the Woods (2020) me Titra Shqip
Shadow in the Cloud 2020
The Oak Room (2020) me Titra Shqip