Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 111 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Caveat (2020) me Titra Shqip

Caveat (2020) me Titra Shqip

Oct. 04, 2020United Kingdom88 Min.N/A
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një endacak i vetmuar, herë pas here viktimë e periudhave të përkohshme të amnezisë, pranon një punë për t’u kujdesur për një grua me probleme psikologjike, duke përfunduar duke u strehuar në një shtëpi të lashtë dhe në prishje në një ishull.

Caveat (2020) me Titra Shqip
Titulli origjinal Caveat
Vlerësimi IMDb 6 1,273 vota
Vlerësimi TMDb 6.8 35 vota

Regjizori

Aktorët

Ben Caplan isMoe Barrett
Moe Barrett
Conor Dwane isOlga's Dad
Olga's Dad
Inma Pavon isOlga's Mother
Olga's Mother
Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

My Heart Can’t Beat Unless You Tell It To (2020) me Titra Shqip
4bia (2008) me Titra Shqip
Mother/Android (2021) me Titra Shqip
Hansel & Gretel: Witch Hunters (2013) me Titra Shqip
Restless (2022) me Titra Shqip
Triple 9 (2016) me Titra Shqip
Benny Loves You (2019) me Titra Shqip
Murder Bury Win (2020)
AVP: Alien vs. Predator (2004) me Titra Shqip
Poseidon 2006
WifeLike (2022) me Titra Shqip
The Overnight (2022) me Titra Shqip