Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 251 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Catch the Bullet (2021) me Titra Shqip

Catch the Bullet (2021) me Titra Shqip

Dielli nuk perëndon kurrë për hakmarrje.Sep. 10, 2021Unknown89 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë


Përshkrimi i Filmit

Brit MekMaster, një marshall amerikan i cili rrallë kthen të kërkuarit gjallë, kthehet në shtëpi dhe zbulon se krimineli Xhed Blejk me bandën e tij kanë rrëmbyer djalin e tij 12 vjeçar, Çadin

Catch the Bullet (2021) me Titra Shqip
Catch the Bullet (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Catch the Bullet
Vlerësimi IMDb 3.5 65 vota
Vlerësimi TMDb 3.5 2 vota
Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

Midnight in the Switchgrass (2021) me Titra Shqip
’71 (2014) me Titra Shqip
Narvik (2022) me Titra Shqip
Castle Falls (2021) me Titra Shqip
Heropanti (2014) me Titra Shqip
Apex (2021) me Titra Shqip
Dashuria S’mjafton aka Love Is Not Enough (2018) Film Shqiptar
Raya and the Last Dragon 2021 me Dublim Shqip
Resident Evil: Afterlife (2010) me Titra Shqip
Centauro (2022) me Titra Shqip
Doctor (2021) me Titra Shqip
Infinite (2021) me Titra Shqip