Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 781 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3watchsb.com
  • Server 4dood.ws
Castle Falls (2021) me Titra Shqip

Castle Falls (2021) me Titra Shqip

Hyr brenda. Merr paratë. Dil i gjallë.Dec. 03, 2021USA89 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Tre milionë dollarë janë të vendosura në një godinë luksoze të njohur si “Kështjella”. Dy banda të egra rivale, të udhëhequra nga Deacon dhe Shea, kërkojnë për paratë, por para se t’i marrin ato, është Majk, kujdestari i ndërtesës, ai që pengohet mbi to. Të tre palët e ndryshme fillojnë një luftë pa të shtëna për plaçkën, por gjithashtu duhet të luftojnë me bombën që do të shkatërrojë ndërtesën brenda tetë orësh.

Castle Falls (2021) me Titra Shqip
Castle Falls (2021) me Titra Shqip
Castle Falls (2021) me Titra Shqip
Castle Falls (2021) me Titra Shqip
Castle Falls (2021) me Titra Shqip
Castle Falls (2021) me Titra Shqip
Castle Falls (2021) me Titra Shqip
Castle Falls (2021) me Titra Shqip
Castle Falls (2021) me Titra Shqip
Castle Falls (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Castle Falls
Vlerësimi IMDb 6.6 5 vota
Vlerësimi TMDb 6.1 7 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Deadline (2009) me Titra Shqip
Perfect Creature 2007
Suburra (2015)
Godzilla 2014
Dorian (2003) me Titra Shqip
The Wolverine 2013
Rambo: Last Blood (2019) me Titra Shqip
Burnout 2 (2016) me Titra Shqip
88 (2015) me Titra Shqip
The Little Things (2021) me Titra Shqip
Blood Red Sky (2021) me Titra Shqip
American Psycho (2000) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit